Haberler

ASPİM, Çocuk İşçiliği ile mücadele için toplandı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, ASP İl Müdürü Hasan Bilici başkanlığında Çocuk işçiliğinin önlenmesi için kurum personelleri ile bir araya geldi.

ASPİM’den “İş Hayatına Uyum” semineri

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün koordinesinde koruma ve bakım altında yetişen ve çeşitli kamu kurum kuruluşlarına yerleştirilmeye hak kazanmış 19 gence "İş Hayatına Uyum” semineri verildi.

ÇHG Müdürümüz Güven’den İl müdürlüğümüze ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Genel Müdürlüğüne Bağlı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürümüz Selahattin Güven, İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşları ziyaret etti.

Müdür Bilici, Özel Huzur Engelli bakım merkezini ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, Özel Huzur Engelli bakım merkezini ziyaret etti.

EKPSS Başvuruları Başladı

2018-EKPSS Başvuruları 6-21 Şubat 2018 Tarihleri Arasında Alınıyor

Müdür Bilici; Afrin Gazisini ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekâtından, teröristlerin saldırısı sonucu yaralanan Üsteğmen İsmail Tokmak’ı ziyaret etti.

Müdür Bilici, Şehit Çubukçu’nun cenaze törenine katıldı

Aile ve Sosyal Politikalar (ASPİM) İl Müdürümüz Hasan Bilici, Suriye’nin Afrin kentinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda PKK/YPG'li teröristlerin tanka düzenlediği saldırıda şehit olan 5 askerden Teğmen Muhammed Cihangir Çubukçu'nun cenaze programına katıldı.

ASPİM, Şehit Aydar İçin Mevlit okuttu

Aile ve Sosyal Politikalar (ASPİM) İl Müdürlüğü tarafından, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Piyade Onbaşı Ali Aydar için mevlit okuttu.

Müdür Bilici, Şehit Aydar’ın cenaze törenine katıldı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Piyade Onbaşı Ali Aydar'ın cenaze törenine katıldı.

Şehit yakınları ve gazilere devlet övünç madalyası verildi

Şanlıurfa Valiliği ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen törenle 8 şehit yakını ile 8 gaziye Devlet Övünç Madalyası ve Beratı verildi.

İl Müdür Yardımcısı Altıngöz, Kent konseyi engelli meclisi toplantısına katıldı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Mustafa Altıngöz, Şanlıurfa Barosunda gerçekleştirilen Kent Konseyi Engelli meclisi toplantısına katıldı.

Bakan Yardımcısı Karabay, Şanlıurfa’da gerçekleştirilen 'AK Parti Yerel Yönetimler Güneydoğu Anadolu Bölgesi' toplantısına katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcımız Mehmet Karabay, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 'AK Parti Yerel Yönetimler Güneydoğu Anadolu Bölgesi' toplantısına katıldı.

Müdür Bilici’den Gaziler ve Şehitler Dernek Başkanlığına ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Türkiye Muharip Gaziler Dernek Başkanlığını ve Şehit Aileleri Dernek Başkanlığını ziyaret etti.

İl Müdürümüz Hasan Bilici, gazeteciler dernek başkanlığı tarafından şehitler için okutulan mevlit programına katıldı.

İl Müdürümüz Hasan Bilici, gazeteciler dernek başkanlığı tarafından şehitler için okutulan mevlit programına katıldı.

Kent Konseyi Başkanı ve Üyeleri, İl Müdürümüz Bilici’yi Ziyaret Etti

Kent Konseyi başkanı Erkan Sözen ve beraberindeki konsey üyeleri ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici’yi ziyaret etti.

İl Müdürümüz Bilici’den Yeni Yıl Mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.