Haberler

Müdür Bilici, başarılı personellerini ödüllendirdi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, 05-30 Mart tarihleri arasında 10 bin Türk ve Suriyeli çocuklara yönelik ücretsiz olarak düzenlenen “''BİLAL-İ HABEŞİ ÖZGÜRLÜĞÜN SESİ'' adlı filme çocukların getirilip götürülmesi ve alanda gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, başarı belgesi ile personellerini ödüllendirdi.

ASPİM, Kadına Şiddetle mücadele için toplandı

Vali Yardımcısı Adem Ünal Başkanlığında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Koordinesinde, Kadına şiddetle mücadele için toplantı gerçekleştirildi.

Müdür Bilici, Çocuklarımızla Birlikte iftar açtı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Kurum bakımında kalan çocuklarımızla birlikte iftar açtı.

Müdür Bilici, Kent Konseyi Engelli Meclis üyeleri ile bir araya geldi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Kent Konseyi Engelli Meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Müdür Bilici, 15 Temmuz Gazileri ile birlikte iftar açtı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, 15 Temmuz Gazisi Ramazan Nerede ve Mehmet Devran’ın aileleri ile birlikte iftar açtı.

Müdür Bilici, Şehit Ailesiyle birlikte iftar açtı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Bitlis’in Hizan İlçesinde şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Halil Ateş’in ailesini ziyaret edip birlikte iftar açtı.

Müdür Bilici, Büyükşehir Başkanlığı tarafından şehit aileleri ve gaziler onuruna verilen iftar programına katıldı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı tarafından şehit ve gaziler onuruna verilen iftar programına katıldı. Düzenlenen iftar programına Şanlıurfa valisi Abdullah Erin, Büyükşehir belediye başkanı Nihat Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Nuri Öztürk, 20.Zırhlı Tugay Komutanı İsmail Hakkı Köseali, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

İl Müdürümüz Bilici’den “Ramazan Ayı” Mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, On bir ayın Sultanı “ Ramazan Ayı” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

ASPİM, Şehit Annelerininin Anneler Gününü Kutlayıp, Sn.Bakanımızın Selam ve Sevgilerini ilettik

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz, Kent merkezi ve ilçelerdeki şehit annelerini ziyaret edip, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Betül Sayan Kaya hanımefendilerinin, şehit annelerine gönderdiği hediyeleri takdim edip, selam ve sevgilerini ilettik.

İl Müdürümüz Hasan Bilici’den “ Anneler Günü” Mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, “ Anneler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ASPİM ENGELLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ortaklaşa 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla program düzenledi.

Müdür Bilici’den, Engelliler Haftası Mesajı

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Müdür vekilimiz Keçeli, İl Müdür Yardımcımız Ay ile birlikte Gaziler dernek başkanı Aslan’ı ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekilimiz Mürsel Keçeli, İl Müdür Yardımcımız Mehmet Ay ile birlikte ameliyat olan Şanlıurfa Muharip Gaziler dernek başkanı Hasan Aslan’ı evinde ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

İstanbul şehit aileleri derneğinden sayın Valimiz Erin’e plaket

Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği İstanbul Anadolu Yakası şube başkanı Oktay Kaya, Şanlıurfa Valisi sayın Abdullah Erin’e şehit yakınları ve gazilere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı plaket takdim ettim.

Müdür Bilici, Şehit Sağır’ın isminin verildiği okul açılışına katıldı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Mardin Nusaybin’de şehit olan Jandarma Uzman Sedat Sağır’ın adı yaşatılmak amacı ile ismi verilen Şehit J.UZMAN ONBAŞI SEDAT SAĞIR ORTAOKULU’NUN açılış törenine katıldı.

İl Müdürümüz Bilici, Şehit Kete’nin Oğlunun sünnet törenine katıldı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde terör saldırısında şehit olan mahalle bekçisi İbrahim Kete'nin oğlunun sünnet törenine katıldı.

Müdür Bilici, Viranşehir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Viranşehir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.

İl Müdürümüz Bilici’den Berat Kandili mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş İşlemlerinde RED olan personeller hakkında

Gelinen süreçte 375 sayılı KHK’nın 23’üncü maddesi kapsamında sürekli işçi kadrolarına geçirilmek üzere başvuru yapan ve önceden PYS’ne sistemine kaydı yapılmayan ( başvuru ilimiz tespit komisyonunca çeşitli nedenlerle RED edilen, feragat eden, vefat eden, sınava katılmayan ya da sınavda başarısız bulunan, doğum izni ya da askerlik nedeni ile atama süreci tamamlanamamış…) tüm adayların ekte ki formu doldurarak ve formun ekinde belgeleri tamamlayarak 30.04.2018 mesai bitimine kadar belgelerin il müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir.

İl Müdürümüz BİLİCİ'den 23 Nisan Mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.