ASPİM'den Haliliye Belediye Başkanına Ziyaret

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar (ASPİM) İl Müdürü Hasan Bilici, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u ziyaret etti.

ASP İl Müdürü Hasan Bilici, İl Müdür Yardımcıları ve Sabancı kız yetiştirme yurdunda kalan çocuklarla birlikte Haliliye belediye başkanı Fevzi Demirkol’u ziyaret ettiler.  

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını her seferinde karşılamaları sebebi ile teşekkür amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, “ 2 yıldır 3 tane çocuk evimizin kirası Haliliye Belediye başkanlığı tarafından karşılanmaktadır. Kira ödemesinin yanı sıra da Sabancı kız yetiştirme yurt müdürlüğüne bir minibüs tahsis edildi. Bunların dışından da ASP il Müdürlüğümüzün ihtiyaçlarını karşılayan başta Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol olmak üzere tüm şahsında meclis üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ise, yetim ve kimsesiz çocukların aile ortamında evlerde yaşamaları için yürütülen çocuk evlerine uzatılan yardım elinin en kıymetli el olduğunu belirtti. Geçen yılda bu 3 evimizi destekledik. Bu yılda meclis kararı ile desteklemeye devam kararı aldık. Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden bir minibüs talebi geldi. Onu da çocuklarımız için kabul ettik. İmkânlarımız doğrultusunda Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden gelen tüm talepleri karşılayacaklarını söyledi.  


Sonraki Sayfa: Urfa ASPİM'den Bakan Kaya'ya destek

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Hasan Bilici ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 15 Temmuz Şehit ailelerini ziyaret etti