Atatürk Üniversitesi Blok uygulama 1. Staj listesi

      Atatürk Üniversitesi Açık öğretim fakültesi Sosyal Hizmet Lisans Programı 2016-2017 Güz Yarıyılı Blok Uygulama 1 dersi 10.10.2016-27.01.2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu dersi İl Müdürlüğümüz bünyesinde yürütecek öğrencilerin lisim listesi ve staj yapacakları kuruluşlar aşağıda sunulmuştur. Uygulama İl Koordinatörü Canan İŞKURAN, Uygulama İl Danışmanı Nazif DAĞ. Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde 06.10.2016 Tarihinde saat 14.00’te Danışmanımız Nazif DAĞ Önderliğinde Toplantı yapılacaktır. Katılım zorunludur. 


                                                           BLOK UYGULAMA YAPACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ

  Adı         Soyadı                                             Uygulama Birimi

1.Mine     HAŞLAK                                       EYYÜBİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
2.Şahin     ÖZKAN                                      AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
3.Remziye BAYBOĞAN                               SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ
4.Abdulkadir DİNDAROĞLU                        SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ
5.Demet  TÜRK                                        AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
6.Mustafa  CAN                                       AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
7.Ömer    AVU                                         VİRANŞEHİR SOSYAL HİZMET MERKEZİ
8.Bayram   KILIÇ                                     SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ
9.Elif KARAKUŞ                                       SABANCI ÇOCUK YUVASI VE KIZ YETİŞTİRME YURDU
10.Gülşan  ERDOĞAN                              SABANCI ÇOCUK YUVASI VE KIZ YETİŞTİRME YURDU
11.Ahmet  ÇAY                                         HALİLİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
12.Fatma   UYAN                                     SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ
13.Özlem   MÜJDE                                   KARAKÖPRÜ ENGELSİZ YAŞAM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
14.Gurbet ERİNÇ                                     EYYÜBİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
15.Selin      ALCI                                     KARAKÖPRÜ SOSYAL HİZMET MERKEZİ
16.Emine   KESER                                  AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
17.Fırat       GÜNTEKİ                            SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ
18.Bedir     ASLAN                                  EYYÜBİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
19.Özlem   AYĞAN                                  VİRANŞEHİR SOSYAL HİZMET MERKEZİ
20.Musab  İÇEN                                    AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
21.Melek   KESKİN                                EYYÜBİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
22.Hatice   TART                                  KEMAH     KARAKÖPRÜ ENGELSİZ YAŞAM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
23.Kübra    TOPAL                                KARAKÖPRÜ ENGELSİZ YAŞAM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
24.Ahmet  DEMİR                                 HALİLİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
25.Mehmet Emin  KÖKSAL                    SURUÇ SOSYAL HİZMET MERKEZİ
26.Fatma   ÖZALP                               SABANCI ÇOCUK YUVASI VE KIZ YETİŞTİRME YURDU
27.Şahande ERDOĞAN                       SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ
28.Cemile  GÜZEL                             AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
29.İbrahim Halil  ŞAHİN                      SURUÇ SOSYAL HİZMET MERKEZİ
30.Süleyman  ÜNLÜTÜRK                 SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ
31.Şiar   AKÇALI                              SİVEREK SOSYAL HİZMET MERKEZİ
32.Bedih  EROĞLU                          KARAKÖPRÜ SOSYAL HİZMET MERKEZİ
33.Sabri  ÇALIŞKAN                        AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
34.Mustafa GÜRBÜZ                       AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
35.Mehmet Erdem    ERİCİ               KARAKÖPRÜ SOSYAL HİZMET MERKEZİ
36.Abdulkerim   AÇIKGÖZ                 SURUÇ SOSYAL HİZMET MERKEZİ
37.Taner    GENÇ                             HALİLİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
38.Merve  KIRMIZI                           AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
39.Türkan  MENDANLIOĞLU            SABANCI ÇOCUK YUVASI VE KIZ YETİŞTİRME YURDU
40.Ayşe      YİĞİT                            HALİLİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
41.Sibel      FIRTINA                       SURUÇ SOSYAL HİZMET MERKEZİ
42.Çağlar   SOLSUN                      KARAKÖPRÜ SOSYAL HİZMET MERKEZİ
43.Hüseyin  ASLAN                        HALİLİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
44.Veysel  YILDIZ                         KARAKÖPRÜ SOSYAL HİZMET MERKEZİ
45.Mustafa  YILBOĞA                   HALİLİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
46.Kübra    KAYA                          AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ
47.Ümran  ERKUT                       HALİLİYE SOSYAL HİZMET MERKEZİ
 

Sonraki Sayfa: Haliliye Belediyesi 3 Çocuk Evinin Kirasını Karşıladı

Önceki Sayfa : Atatürk Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü Öğrencilerinin Dikkatine;