Bakan Fakıbaba, Vali Erin, İl Başkanı Beyazgül ve Müdür Bilici, bayramda Şehit ailelerini yalnız bırakmadı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül İle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’ya, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz eşlik etti.

Bakan Fakıbaba, Kurban Bayramı programı kapsamında sırası ile 15 Temmuz Şehidi Mehmet Şefik Şefkatlioğlu ailesini, jandarma er Hüseyin Koroç’un ailesini, Polis memuru Abdulkadir Oğuz ve Şehit Uzman Onbaşı Sedat Sağır'ın ailesini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

GTH Bakanı Fakıbaba, Şehit eş ve ailelerini ziyaret sırasında şehit aileleri ve yakınlarının istek ve taleplerini dinleyerek kendileriyle yakından ilgilenirken yaptığı konuşmada; şehit aileleri ve gazilerin baş tacı olduğunu ifade ederek şehitlerimize Allah’tan rahmet ve gazilerimize de acil şifalar diledi.

Şehit ve gazi aileleri ziyaretten duyduklarını memnuniyeti dile getirirken, unutulmamanın çok güzel olduğunu ifade ettiler.


Sonraki Sayfa: Bakan Fakıbaba, Vali Erin, büyükşehir Belediye başkanı Çiftçi, başkan Demirkol ve müdür Bilici çocuklarla bayramlaştı

Önceki Sayfa : Müdür Bilici, 15 Temmuz Gazisinin Düğününe katıldı