İl Müdürümüz Bilici'den Şehitler Haftası Mesajı

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz (ASPİM)  Hasan Bilici, 14-20 Nisan Şehitler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Müdür Bilici yayımladığı mesajında, ”Bu vatan topraklarımıza ve Cumhuriyetimize sahip çıkmak hepimizin ortak sorumluluk ve görevidir. Geçmişte canımız pahasına nasıl bu ülkeyi kurmuş ve bugünlere getirmişsek bundan sonra da bu vatanı korumalı ve yüceltmeliyiz” dedi.

Bilici, “ İslam dininde peygamberlikten sonra gelen en yüce makam olan şehitlik Allah rızası için, din, vatan, millet uğruna canını vermek demektir ve bu makama erişmek şereflerin en büyüğüdür. Vatanımızı kanları canları pahasına koruyan, onurumuzu, bağımsızlığımızı tehdit eden, birlik, bütünlük ve iç huzurumuzu bozmaya çalışan her türlü direnişe karşı çıkıp bu uğurda canını feda eden tüm şehitlerimize minnet borcumuz ömür boyu ödenmez.

Şehitlerimize sahip çıkmak ve onları anmak en kutsi görevlerimiz arasında olmalıdır. Şehitler Haftası vesilesiyle bugüne kadar bu vatan için vermiş olduğumuz tüm aziz şehitlerimizi, bir kez daha saygı ve şükranla anıyor, yüce Allah’tan rahmet diliyorum” şeklinde konuştu. 
 


Sonraki Sayfa: Müdür Bilici, Bozova'da Kaymakam Göker, İlçe Başkanı Akgün ve SHM'yi Ziyaret Etti

Önceki Sayfa : Müftülükten, İl Müdürümüz Bilici'ye ' Kutlu Doğum' Ziyareti