Müdür Bilici’den Kurban Bayramı Mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar (ASPİM)  İl Müdürü Hasan Bilici, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Bayramların dargınlıkların giderildiği günler olduğunu belirten ASP İl Müdür Hasan Bilici, Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günler olduğunu söyledi.

Müdür Bilici, “Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin ülkemiz, İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı böyle zamanların çoğaltılması ve her günün bayram gibi yaşanabilmesi için gayret sarf etmeliyiz. Kurban Bayramı ve diğer özel günlerin bizlere hatırlattığı en önemli husus budur. Başta ülkem, değerli hemşerilerim ve tüm İslam âlemine huzurlar getirmesini temenni ediyor, daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum” dedi.  
 


Sonraki Sayfa: Bakan Fakıbaba, Vali Erin ve ASP İl Müdürü Hasan Bilici, şehit ailelerini ziyaret etti

Önceki Sayfa : Bakan Fakıbaba, Vali Erin, büyükşehir Belediye başkanı Çiftçi, başkan Demirkol ve müdür Bilici çocuklarla bayramlaştı