Haberler

Şehit Ailesinden İl Müdürümüz Bilici’ye Teşekkür ziyareti

2013 Yılında Suriye’nin Resulayn ilçesinde ateşlenen ve Ceylanpınar’a havan topunun isabet etmesiyle yaşamını yitiren Şükrü Kahraman'ın ailesi İl Müdürümüz Hasan Bilici’yi ziyaret etti.

AÇSH Personeline Madde Bağımlılığı İle Mücadele Eğitimi Verildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet İl Müdürlüğü personeline Madde Bağımlılığı İle Mücadele Eğitimi Verildi.

İl Müdürümüz Bilici, Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’un 81 İl Müdürleri ile Telekonferans üzerinde gerçekleştirdiği toplantıya katıldı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk, 81 İl de görevli 243 il müdürüne telekonferans üzerinden bağlandı. Şanlıurfa’dan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Hasan Bilici, Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü ve Çalışma İŞKUR İl Müdür vekili Ahmet Kürek katıldı.

İl Müdürümüz Bilici, Mağdur aileyi ziyaret etti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet İl Müdürümüz Hasan Bilici, mağdur aileyi ziyaret etti.

İl Müdürümüz Bilici, AÇSH Personeline sertifikalarını verdi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Hasan Bilici, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Hayata Destek Derneği ile ortaklaşa düzenlediği eğitimde, başarılı personellere sertifikalarını verdi.

İl Müdürümüz Bilici, Kadın Kültür Merkezini ziyaret etti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Hasan Bilici, SODES projesi kapsamında İl Müdürlüğümüz tarafından Eyyubiye Yenice’de açılan kadın kültür merkezini ziyaret etti.

İl Müdürümüz Bilici, AK Parti Milletvekili Adayı İzol ile birlikte Çocuk Evleri müdürlüğünü ziyaret etti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Hasan Bilici, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Medine Kama ile birlikte AÇSH İl müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret edip kurum çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İl Müdürümüz Bilici, Simit Satarken Otobüs Şoföründen, Dayak Yiyen Çocuğun Ailesini Ziyaret Etti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Hasan Bilici, simit satarken otobüs şoföründen dayak yiyen çocuğun ailesini ziyaret etti.

İl Müdürümüz Bilici, Eyyubiye SHM’yi ziyaret etti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Hasan Bilici, İl Müdürlüğümüze bağlı Eyyubiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.

Çocuk Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Koordinesinde, Çocuk Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı bugün gerçekleştirildi

Müdür Bilici , “ Cumhurbaşkanlığı 100 günlük eylem planı kapsamında” SHM müdürleri ile bir araya geldi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 100 günlük icraat programı kapsamında Sosyal Hizmet Merkezi Müdürleri ile bir araya geldi.

İl Müdürümüz Bilici, Şehit Halat’ın ailesini ziyaret etti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Hasan Bilici, PKK'lı teröristler tarafından güdümlü füzeyle düzenlenen saldırıda şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam Halat’ın ailesini ziyaret etti.

İl Müdürümüz Bilici, Özel Bakım Merkezlerinde incelemelerde bulundu

Şanlıurfa Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile İl Müdürümüz Hasan Bilici, ÇSHA İl Müdürlüğümüze bağlı Özel Huzur Engelli Bakım merkezi ve Yaşam Yolunda incelemelerde bulundu.

Mersinli Engellilerden İl Müdürümüz Bilici’ye ziyaret

Mersinli engelliler aileleri ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici’yi makamında ziyaret etti.

Roman Federasyonu Başkan Yardımcısı Bilgiç, İl Müdürümüz Bilici’yi ziyaret etti.

Roman Federasyonu başkan yardımcısı Nebahat Bilgiç, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Güler Kama İzol, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Medine Kama ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici’yi ziyaret edip, Şanlıurfa’daki romanlar ile ilgili yapılabilecekler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Vali Ünal Başkanlığında ASPİM, Büyükşehir ve Merkez Belediyelerin temsilcileri Kadın Konuk evi açılması için toplandı

Vali Yardımcısı Âdem Ünal Başkanlığında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Koordinesinde, belediyeler ile Kadın Konuk evinin açılması için toplantı gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Bilici, Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nu ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz İl Müdürümüz Hasan Bilici, Özel Huzur Engelli Bakım merkezinde kalan engelliler ile birlikte, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nu ziyaret etti.

Müdür Bilici, Çocuk Hakları İl Komitesi tarafından düzenlenen “ Zoraki İzdivaç” adlı tiyatro gösterimini izledi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, ASP İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü himayesinde kalan çocuklar ve Çocuk Hakları İl Komitesi tarafından ortaklaşa düzenlenen “Zoraki İzdivaç” adlı tiyatro gösterimini izledi.

İl Müdürümüz Bilici, Şehit Halat için okutulan Mevlit’e katıldı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, PKK'lı teröristler tarafından güdümlü füzeyle düzenlenen saldırıda şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam Halat için okutulan Mevlit’e katıldı.