ASPİM, Eyyubiye Belediyesi ile KBRM Protokolü imzaladı

Aile ve Sosyal Politikalar (ASPİM) İl Müdürlüğü İle Eyyubiye belediyesi arasında Koruma Bakım Rehabilitasyon Merkezi (KBRM) işbirliği protokolü imzalandı.

Madde Bağımlılığı ile mücadele amacıyla kurulacak olan Koruma Bakım Rehabilitasyon Merkezi için ASP İl Müdürlüğü ile Eyyubiye belediyesi arasında protokol imzalandı. Eyyuubiye belediye başkanı Mehmet Ekinci’nin makamında imzalanan protokole, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici imza attı.

ASP İl Müdürü Hasan Bilici,“ Bağımlı çocukların rehabilitasyonu ile ilgili büyük bir merkez kuruyoruz. Bu çalışmayla ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız tarafından ciddi miktarda ödenek ayrıldı. Yer Eyyübiye Belediyesi tarafından tahsis edildi. Bu yapı bu konuda ilimizin önemli bir açığını giderecek. Çalışmalarımızı önemli bir merhale kazanmış olacak. Bu tesisle ciddi bir mücadele gücü kazanacağız. Başta eyyubiye belediye başkanı Sayın Mehmet Ekinci olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim ” dedi.

Eyyubıye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ise, Şanlıurfa için çok önemli bir konuda gerek ailelerin bilinçlendirilmesi gerek sonrasında rehabilitasyon çalışmalarıyla ilgili bu önemli projenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.


Sonraki Sayfa: Müdür Bilici, Kreş Temsilcileri ile bir araya geldi

Önceki Sayfa : ASPİM Başkanlığında “Çocuk Dilenciliği İle Mücadele” için Toplandı