ASPİM, YADES Projesi Tanıtım Faaliyet Toplantısı

YADES PROJESİNİN ÇALIŞMALARI ANLATILDI...
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından finanse edilen, Şanlıurfa valiliği koordinasyonunda Şanlıurfa büyükşehir belediyesi kültür ve sosyal işler daire başkanlığı engelliler şube müdürlüğü tarafından yürütülmekte YADES projesi çerçevesinde yades üyeleri yapılan faaliyet toplantısında  buluştu.
 
Engelliler Koordinasyon merkezinde gerçekleşen faaliyet tanıtım toplantısına Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdulkadir Açar,  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçinin Eşi Sema Çiftçi, Haliliye Belediye Başkan vekili Osman Uludağ, Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı engelli ve yaşlı hizmetleri program Koordinatörü  Ahmet Çeken, Aspim İl Müdür Vekili Mürsel Keçeli, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Türkiye  muharip Gaziler Derneği Şanlıurfa Şubesi Dernek Başkanı Hasan Aslan, Şanlıurfa büyükşehir belediyesi daire başkanları ve şube müdürleri çok sayıda YADES üyesi vatandaşlar katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı engelli ve yaşlı hizmetleri program Koordinatörü Ahmet Çeken ise; "Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı engelli hizmetleri genel müdürlüğü ilk defa 2016 yılında yaşlı destek programını hayata geçirdi. 30 büyükşehir belediyemizin dönük olarak da çağrıda bulunduk. 5 büyükşehir belediyesi bu projenin finansmanından yararlanma imkanı buldu. Bu illerimizin içerisinde en başarılı il Şanlıurfa'dır" dedi.
 

Sonraki Sayfa: ASPİM, her zaman şehit ailelerinin yanında

Önceki Sayfa : Evlilik Önce Eğitim Programı