İl Müdürümüz BİLİCİ'den 23 Nisan Mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98’inci yıldönümünde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlayan İl Müdürümüz Hasan BİLİCİ, “Tüm Çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en samimi duygularımla kutlar, Çocuklara armağan edilen bu özel bayramda daha müreffeh, daha huzurlu ve daha güçlü yarınlar için herkesin el ele vermesi gerektiğini" söyledi.

BİLİCİ,“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türk milletinin tüm bireylerinin yaşamında seçkin ve anlamlı bir yeri bulunmaktadır. Çünkü bu süreç Kurtuluş Savaşımızın, zafere ulaşılması ve Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız, sevgi dolu yürekleriyle hoşgörünün, iyi niyetin ve barışın temelini oluşturacaklardır. UNESCO ’nun 1979 yılını Dünya Çocuk yılı olarak ilan etmesiyle, bu bayram dünya çocuklarıyla bir arada büyük bir coşku ve heyecanla kutlanmaktadır. Ölümlerin ve silahların olmadığı bir dünyada tüm çocukların 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramı Kutlu olsun” dedi.


Sonraki Sayfa: İl Müdürü Bilici, Diyarbakırlı Şehit Aileleri ve Gazilerle bir araya geldi

Önceki Sayfa : Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş İşlemlerinde RED olan personeller hakkında