İl Müdürümüz Bilici ve Milletvekili Gülpınar İle Birlikte Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici ve Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar ile birlikte şehit polis memuru Abdulkadir Oğuz’un ailesini ziyaret etti.

Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, ASP İl Müdürümüz Hasan Bilici ve şehit aileleri dernek başkanı Mehmet Yavuz ile birlikte, Hakkâri’nin Yüksekova ilçesinde alışveriş için gittiği iş merkezinden çıktığı sırada teröristlerin saldırısına uğrayarak ağar yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Özel Harekât polis memuru Abdulkadir Oğuz’un ailesini ziyaret etti.

Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, “Şehitlerimizin siz kıymetli yakınları da Devletimize, bizlere birer emanetsiniz. Şu an sizler için ne yapsak acınızı dindiremeyiz ama acınızı paylaşmak adına buradayız. Şehitlerimiz ile Allah sizleri cennetinde kavuştursun” dedi.

ASP İl Müdürümüz Hasan Bilici ise, Devlet olarak sizlere desteklerimiz her zaman devam edecek. Gazi ve Şehit ailesi olmanın onurunu ve gururunu, Devletimizin himayesinde ilelebet sürdüreceksiniz. Şehitlik en yüce mertebedir. Gazilik ise şehitliğe yakın yüce mertebelerden biridir. Ne mutlu bu mertebeye ulaşanlara. Ne mutlu, Türkiye´nin Türk milletinin göğsünü kabartan geçmişi ile gurur duymasını sağlayan siz şehit ailelerine” dedi.


Sonraki Sayfa: ASPİM, Şehit Asker İçin Mevlit Okuttu

Önceki Sayfa : Müdür Bilici, " “Çocuk İşçiliğinin Önlenmesi ve İyi Örneklerin Sürdürebilirliği” çalıştayına katıldı