Müdür Bilici, Kreş Temsilcileri ile bir araya geldi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, kreş ve gündüz bakımevi temsilcileriyle bir araya geldi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, ASP İl Müdürü Hasan Bilici, İl Müdür Yardımcısı İbrahim Can, kreş biriminde çalışan personel ve kreş temsilcileri katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, kreşlerin çok önemsendiğini, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak kreşlerdeki başarının sevgi ile sağlanan bir dayanışma olduğunu ve kreş temsilcileri bundan sonra en az ayda bir defa bu tür toplantılar yapıp sorunlarını, sıkıntılarını aşmaları konusunda yardımcı olacaklarını söyledi.
Çocuk eğitiminin önemine değinen Müdür Bilici,” onların bilinçsel ve ahlaki yöndeki gelişiminin çok önemli olduğunu söyledi. Bu yaş grubu çocukların aldığı eğitimin karakter oluşumunu etkilediğini ve kentte okulöncesine önem verdiklerini kaydetti.

Bilici, Yönetmenliklere uymayan kreş ve gündüz bakımevleri ile ilgili yasal işlemleri yapmaktan geri kalmayacaklarını izinsiz faaliyette bulunan kreşlerin tamamının kapatılacağını belirtti.

35 kreş temsilcisinin katıldığı toplantıya, kreş temsilcileri kayıt esnasında karşılaştığı sorunlar ve nasıl çözüleceği konusunda müdür Bilici ile bilgi alış verişinde bulunuldu. 
 


Sonraki Sayfa: Müdür Bilici, Şehit Aileleri İle Bayramlaştı

Önceki Sayfa : ASPİM, Eyyubiye Belediyesi ile KBRM Protokolü imzaladı