Müdür Bilici’den 10 Kasım MesajI

Aile ve Sosyal Politikalar (ASPİM)  İl Müdürümüz Hasan Bilici’den Ulu Önder Atatürk’ün 79.uncu yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Müdür Bilici, yayımladığı mesajında; "Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve istiklal mücadelesinin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 79’uncu yıl dönümünde rahmetle ve şükranla anıyoruz.

Türk Milleti, Gazi Mustafa Atatürk'ün liderliğinde tarihin en şanlı zaferlerinden birini kazanarak istiklâlini ve hürriyetini korumuş, bu büyük mücadelenin ardından Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmuştur.   Ecdadımız kanlarıyla suladığı bu kutsal vatan toprağında bağımsızlık ve hürriyetinden asla vazgeçmeyeceğini tüm dünyaya göstermiş kahraman bir millettir.

Bu şuurla bugün bizler, istiklal ruhuna ve kurtuluş felsefesine sıkı sıkı sarılarak, Cumhuriyetimizin ideallerini ve hedeflerini, aziz milletimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için aynı heyecanla, azimle çalışmaktayız. Türkiye bugün bölgesinde yıldızı parlayan, örnek gösterilen bir konuma yükselmiştir. Dünya’da mazlumların umudu olan Türkiye, ideal ve ilke ile yoluna devam etmektedir. Bu düşüncelerle, vefatının 79. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’i ve tüm silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi tekrar şükranla ve rahmetle anıyorum." Dedi. 
 


Sonraki Sayfa: Müdür Bilici, şehit güvenlik korucusunun ailesine taziye ziyaretinde bulundu

Önceki Sayfa : ASPİM, her zaman şehit ailelerinin yanında