Müdür Bilici’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Müdür Bilici’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Aldıkları bilgiyi hızlı, doğru ve tarafsız bir şekilde halka ulaştırmak gibi bir kamu görevi yapan basınımızın ve tüm gazetecilerin; maddi ve manevi olarak daha iyi şartlarda görevlerini yapabilmeleri gerektiğini belirten ASP İl Müdürü Hasan Bilici, Gazetecilik mesleği ve medya dünyası demokratik toplumlarda Anayasanın öngördüğü üç gücün (yasama, yürütme, yargı) yanında dördüncü güçtür. Gazetecilik, halkın haber alma özgürlüğüne aracı olan bir meslektir. Kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla doğru ve tarafsız bir şekilde hareket ederek fikirlerini özgürce paylaşan tüm gazetecilerin, gazeteciler gününü tebrik ediyorum”  dedi.
Müdür Bilici, Her şart altında iletişim görevini icra eden, düşünceleri ve yorumları ile toplumu bilgilendiren, demokrasinin güçlenmesine her zaman katkıda bulunan, Dünyanın ve ülkemizin sorunlarını gündeme taşıyarak idarecilerin çalışmalarına yardımcı olan tüm basın çalışanlarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlar, zorlu ve meşakkatli görevlerinde başarılar diledi. 
 


Sonraki Sayfa: Kent Konseyi Başkanı ve Üyeleri, İl Müdürümüz Bilici’yi Ziyaret Etti

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Hasan Bilici, gazeteciler dernek başkanlığı tarafından şehitler için okutulan mevlit programına katıldı.