Müdür Bilici'den 18 Mart Çanakkale Mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, 18 Mart şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 102. Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Müdür Bilici yayımladığı mesajında,” Şanlı tarihimiz ile başlayan, Çanakkale ile devam eden ve son olarak 15 Temmuz darbe girişimi ile milletimizin ve devletimizin istikbal ve istiklaline yönelik olarak tertip edilen kumpas ve tuzaklar yine milletimizin azim ve kararlılığı ile bertaraf edilmiştir.
Bu azimli ve kararlı direnişin en ön saflarında, bütün şanlı tarihimiz boyunca olduğu gibi yine aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz yer almıştır.
Dün tarihimizi altın harflerle yazdıran şehitlerimizi ve gazilerimizi anlamadan, çocuklarımıza anlatmadan güvenli bir nesil ve güvenli bir geleceği de inşa etmemiz mümkün olmayacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle;
Aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve hasret ile yâd ediyor, muhterem gazilerimize de sağlık ve huzur dolu uzun ömürler diliyorum” dedi. 


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Hasan Bilici ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 15 Temmuz Şehit ailelerini ziyaret etti

Önceki Sayfa : Müdür Bilici, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programına katıldı