Müdür Bilici’den, Yeni Eğitim Öğretim yılı mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, yeni eğitim-öğretim yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılını kutlayan ASP İl Müdürü Hasan Bilici, yöneticisi öğretmeni, öğrencisi ve velisi ile yeni bir eğitim-öğretim yılına başlamanın coşkusunu, tatlı telaş ve heyecanın yaşandığını belirterek; yeni Eğitim-Öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

“Çocuklarımızın eğitimi, onlara emanet olan milli mirasımızın aynı zamanda teminatı olacaktır. Bilinçli, yurdunu milletini bilen; öğrendiklerini tarihiyle, coğrafyasıyla bir bütün olarak kavrayabilen her bir birey bu ülkenin ekonomisi, alt yapısı, imkanlarından da güçlü bir bağ olacaktır.  Türkiye Cumhuriyeti geçmişini iyi bilen, bugün yaşananların bilincinde, yarınlar için plan yapabilen güçlü bir nesle emanet olacaktır. 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için hayırlı olmasını diliyorum ” dedi. 
 


Sonraki Sayfa: Müdür Bilici, 80.Yıl ve Kadın Kültür Merkezinde incelemelerde bulundu

Önceki Sayfa : Bakanımız Kaya Şanlıurfa’da