Müdürümüz Bilici’den Cumhuriyet Bayramı mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Bilici, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bu günlerde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç olduğunu belirten ASP İl Müdürümüz Hasan Bilici,  Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, mücadele etmek ve fedakârlıkta bulunmak herkesin görevi olduğunu belirtti.

Müdür Bilici, “fedakârlıklarla ve kahramanlıklarla verilen milli mücadelenin ardından 29 Ekim 1923'te Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulduğunu söyledi. Ecdadın cihana karşı vermiş olduğu kurtuluş mücadelesinin bir benzeri, 15 Temmuz’da yaşandığını ve yine birlik ve beraberlik içinde bu hıyanetin de üstesinden geldiğini belirtti.

Atatürk'ün önderliğinde büyük Türk Milleti'nin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyet’in, tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatılmasının herkesin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. 94. yılını kutlayacağımız Cumhuriyetimiz, bugünlere gelene dek verilen mücadele ile dünya tarihine altın harflerle yazılmış bir bağımsızlık mücadelesinin sonucudur.

Başta Gazi Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşları ve Türk Milleti'nin omuz omuza verdiği Kurtuluş Savaşı sonrasında elde edilen bu büyük zaferi, Ülkemizi ve Cumhuriyetimizi hep beraber korumalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularımla ve rahmetle anıyorum" dedi. 
 


Sonraki Sayfa: Daire Başkanı Eraslan, çocuk alanından sorumlu müdürler ile bir araya geldi

Önceki Sayfa : Müdür Bilici, SHM Müdürleriyle bir araya geldi