Vali Tuna ve Müdür Bilici, çocuklarla iftar yaptı

Şanlıurfa valisi Güngör Azim Tuna ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, kurum bakımında kalan çocuklarımızla birlikte iftar yaptı.

Şanlıurfa valisi Güngör Azim Tuna ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Bilici, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı çocuk evleri evlerinde kalan çocuklarla birlikte iftar yaptı.

İftar yemeğine vali Güngör Azim Tuna, ASP il Müdürü Hasan Bilici, Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Kemal Timuroğlu, kurum personelleri ve çocuklar katıldı.

Çocukların masalarını tek tek gezip, ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Vali Tuna, “ Bugünkü iftar soframızı devletimizin koruması altında bulunan çocuklarımızla paylaşıyoruz. Çocuk evlerimizde, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bir aile ortamı sağlayarak geleceğe umutla bakan nesiller yetiştirmek amaçlanmaktadır. Valiliğimiz Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü bünyesinde yer alan Çocuk Evleri, devletin devlet olma vasfıyla kucakladığı, özürlüsü, yaşlısı, kimsesizleri hizmet almaktadır. Bu kurumlarımızda özveri ile çalışan ve emek sarf eden bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

ASP İl Müdürü Hasan Bilici ise, çocuklarla iftar da bir araya gelen vali Tuna’ya çocuklar adına teşekkür etti. 


Sonraki Sayfa: Müdür Bilici'den " Babalar Günü” Mesajı

Önceki Sayfa : Müdür Bilici, Şehit Babalarının “ Babalar Gününü” kutladı